Ježděni na koni - DĚTI

40360464-6924-4c57-9a4d-9b4aa211099f

 

Cena:
2 kolečka na jízdárně 60,- 
30 min 400,-
 
- v obou variantách jsou děti vedeny na předem připraveném koni vodičem

45 min jízdárna 600,-
- děti se učí spolupráci s koněm, pucování koní, základní péči o koně a ježdění, kde mají celých 45min pro sebe jednoho koně

60 min vyjížďka v terénu 800,-

Možno domluvit dopoledne pro školy a školky.

Termín individuální - NUTNO REZERVOVAT nejlépe 14 dní PŘEDEM na mailu:
petra@energiekone.cz

S sebou:
- jezdeckou nebo cyklistickou helmu
- pohodlné legíny nebo tepláčky

Adresa: 
Litovel 
(Olomouc 20 min, Uničov 20 min, Mohelnice 20 min, Náměšť na Hané 15 min)

Setkání neprobíhá:
- za škaredého počasí (silný vítr, déšť,...)

VĚDOMÝ JEZDEC (KOŇÁK) 1.DÍL
Skripta pro studenty jezdeckého umění 
- skripta jsou věnována koním, osobnímu rozvoji a mentálnímu tréninku. Jejich studium slouží k obohacení, doplnění a rozšíření praktické části. Je zde shrnuto mnoho let studia a praxe.
- mým cílem je, předat Vám toho co nejvíce. Jsem maximálně stručná a věcná, jelikož sama čtu nerada knihy, kde se stále krouží kolem podstaty a i na konci knihy máte pocit, že jste se to hlavní nedozvěděli a zůstává vám skryto. Věnujeme se tomu podstatnému, tomu důležitému a skrytou necháme tu omáčku okolo :)
- ve skriptech se věnujeme: práci se strachem a tomu, jak ho mohou vnímat koně, pozornosti, nastavení si záměru a cíle, nastavení našich hranic, jak komunikovat s koňmi, péče o koně před ježděním, stručně problematice kopyt a podkov, spolupráci a hrám ze země s koněm, správným pobídkám ze sedla, jízdárenským cvikům a pohybu po jízdárně, velké otázce za jak dlouho se naučíte jezdit, jak můžete urychlit své učení, jaké využíváme u koní vybavení, jaká jsou sedla a jaké máme my - tudíž v jakých sedlech se učíte u nás a závěrem něco málo o našich koních - od kdy je máme, jakého jsou plemene,... no prostě vše co VĚDOMÝ JEZDEC (KOŇÁK) potřebuje poznat a znát, aby spolupráci s koňmi rozuměl.
- skripta mají 38 stran, jsou opravdu psána přesně a konkrétně a jsou určena POUZE pro ty, kteří pracují s koňmi u nás - nejsou určena k volnému prodeji. Pokud máte o skripta zájem, stačí mi říct :)

Cena: 400Kč

Hodně z vás se u nás s koňmi zacházet teprve učí a vše poznává poprvé, tak toto video prosím vnímejte jako INSPIRACI a věřte, že vám s pucováním koní moc ráda pomohu a poradím :) Krátké video o pucování koní:
Jak NE-PUCOVAT :) u nás koně

  
      


 

Více fotek: @energiekone