ROLL-ONky

- jsou mnou připravené aplikátory se směsí, která má určité své zacílení, popřípadě je připravím přímo Vám na míru na základě konzultace (po telefonu nebo e-mailu) či schůzky
- aplikují se na kůži po provedení kožního testu
- jejich aplikace je vhodná na předloktí, krk, podpaží, na chodidla, záda, ...
- objednání je možné mailem: petra@energiekone.cz
- zasílám doporučeně českou poštou, popřípadě předání na našem setkání
- cena ROLL-ONky na míru 10ml je vypočítána individuálně podle použitých olejů, obvykle se pohybuje od 400Kč do 600Kč + 95,- poštovné

Další možností jsou rituální rollonky pro váš CÍL, ZÁMĚR,...
Na rituální rollonce pracujeme společně - osobně, po telefonu nebo mailu a vy si ji pak odnášíte, popřípadě ji zašlu.
Pokud v sobě nosíte nějaké své přání, sen, cíl nebo záměr jsou právě esenciální oleje (EO) skvělým pomocníkem k tomu dosáhnout právě toho po čem toužíme.

Jak to?
Rituál vytváří léčivé pole, léčivou vibraci, neboť obsahuje záměr léčení, cesty, transformace... Nabízí podporu, sílu a impuls pro změnu v životě a bylinky každý tento rituál neuvěřitelně zesilují, jelikož působí velkou a přitom tělu tak přirozenou silou. Přináší jasnou orientaci pro naši duši v nové fázi života. Rituál je ale také oslavou! Oslavou nové fáze a nového kroku na vaší pomyslné čáře života.

Cena RITUÁLNÍ ROLL-ONky na míru 10ml je vypočítána individuálně podle použitých olejů a délky spolupráce, obvykle se pohybuje od 1000Kč do 1600Kč + 95,- poštovné.