AROMA ENERGIE - KONĚ

Má cesta aromaterapií začala někdy v roce 2015, kdy jsem navštívila první setkání, studovala první knihy, poznávala první aromaterapeuty a hlavně první esence. Vůně a vše co dokáží mě tak okouzlilo, že se esence a bylinky staly běžnou součástí mého života, života mých dětí, koní a postupně i širší rodiny a klientů na koučinku a mentálním tréninku.
Poznávala jsem vše možné i nemožné, jak na úrovni fyzické tak i na úrovni psychické. Dospělo to do stavu, že jsme my lidé i naši koně byli několik let prakticky zcela zdraví a tak se zdálo, že nepotřebujeme už ani aromaterapii - ufff když něco funguje nepřestávejte v tom a nedělejte tu chybu, co jsem udělala já. Ano, nějakou dobu jsme byli zdraví i bez aromaterapie, jelikož naše těla byla čistá a posílená. JENŽE.... žijeme v době plné chemikálií, rychle se šířících nemocí, jelikož auta nám pomáhají rychle se přesouvat a potkat tak lidi, které by jsme nepotkali, kdyby jsme měli chodit pěšky a o psychické zátěži v této době raději ani nemluvím... a tak jsem se k aromaterapii rychle vrátila.

Na první pohled by se mohlo zdát, že se to týká "jen" nás lidí, ale není tomu tak, vše co neseme v sobě přenášíme i na naše zvířecí společníky.

Koně mě fascinují od doby co jsem jako úplně malá zjistila, že existují 😊 vždy jsem pro ně chtěla to nejlepší a tak věnuji právě koním svoji aroma praxi.
Využívám energii rostlin a přírody pro fyzické i psychické zdraví koní.
Může se stát, že kůň je zrcadlem člověka se kterým pracuje, takže pracuji i s dvojicí člověk-kůň.
 
U Aromaterapie je stejně jako u další spolupráce s koněm nutné něco vědět o NERVOVÉM SYSTÉMU KONĚ a jak KONĚ KOMUNIKUJÍ, abychom mohli správně vyhodnocovat co nám sdělují.
Pokud chceme jít více do hloubky a řešit danou věc celostně, je potřeba znát i PUDOVÉ CHOVÁNÍ KONÍ a INTELIGENCI KONÍ.
O všem víše zmíněném se dá psát a mluvit hodiny, jelikož je to neuvěřitelně fascinující a jen znalostí několika věcí můžeme zásadně ovlivnit náš život s koňmi 💗
Kontakt:
Petra Hynková
petra@energiekone.cz
IG: @aroma_energie