AROMA ENERGIE

Léčení nechávám na lékařích, jdu si cestou zdraví ❤️

Vzhledem ke své profesi mentální trenérky, koučky a průvodkyně citlivého ježdění a spolupráce s koňmi se zaměřuji hlavně na psychickou-mentální podstatu věci či problému. Většina zdravotních problémů má původ v naší psychice a je následkem buď dlouhodobého problému (například trauma z dětství) nebo aktuálního stresu či vlivu prostředí atd. To buď vědomě, že víme co nás trápí a nebo nevědomě, že vlastně ani nevíme odkud vnitřní bolest nebo třeba "jen" napětí pochází. 
Takže to není tak, že na kašel použiji ten olej a na nespavost zase támhle ten. Spolupráce se mnou je osobní, individuální a intuitivní. Nejedná se o nabídku a prodej olejů, ale o to odhalit příčinu a vyřešit ji. Olej je dílem v naší skládačce.

Nabízím:
 - individuální konzultace formou osobní schůzky, telefonátu nebo e-mailu
- ROLL-ONky
jsou mnou připravené aplikátory směsi, která má určité své zacílení, popřípadě ji připravím přímo Vám na míru na základě konzultace či schůzky
 - AROMA-DÝCHÁNKY, při kterých se sejdeme v kruhu ve větším počtu lidí, vzájemně se na sebe naladíme, každý dostane prostor pro svůj záměr a  vybereme pro váš záměr esenciální olej.
Domů si odnášíte prožitek, poznání, motivaci i malou kotvu tohoto setkání.
Aroma-dýchánky pořádám buď já nebo po dohodě můžu přijet i já k vám, kde máte svůj kruh lidí.

PŘÍBĚHY, ČLÁNKY, ZAJÍMAVOSTI

ESENCIÁLNÍ OLEJE

ROLL-ONky

Úvodní konzultace 15min
- PO TELEFONU

ZDARMA
60 minut - OSOBNĚ

800Kč
60 minut - PO TELEFONU, E-MAILU

750Kč

90 minut - AROMA DÝCHÁNEK
(např. při počtu 8 osob, 200Kč/osoba)
Maximální počet osob 8.

1600Kč

Cestovné z Olomouce

7Kč/km